Kuzu Etli 15Kg PRO FORMULA Yavru Köpek Maması


Sorunuz TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0532 410 56 75

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

PRO FORMULA 15Kg Kuzu Etli Yavru Köpek Maması

8681990337141

Pro Formula Kuzu Etli Yavru Köpek Maması, beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilerek hazırlanmıştır. Pro Formula, yavru köpeklerin ihtiyaçları olan enerji, protein ve minerallerin karşılanmasında yardımcı olur. Pro Formula, yavru köpeklerin yaşam refahını arttırmak, onların sağlıklı ve uzun bir hayat sürmelerini sağlamak adına üretilmiştir.

İÇİNDEKİLER:

Tahıllar, et ve et ürünleri, sebze kaynaklı ürünler, bitkisel ve hayvansal yağlar, yumurta ve yumurta ürünleri, tohumlar, mayalar, mineraller, teknolojik yem katkı maddeleri, duyusal yem katkı maddeleri, besinsel yem katkı maddeleri.

Mineraller:

Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir, selenyum,

Vitaminler:

A Vit , D Vit , E Vit, C vit, B1-B2-B3 (Niyasin) – B6-B12-B7 (Biyotin) – B9 (Folik Asit) Vit, K Vit, Vitamin (E-672) 15.000 IU/kg , Vitamin D3 (E-671) 1000 IU/kg , Vitamin E (3A700) 100 mg/kg , Vitamin C (E-301) 100 mg/kg.

Analitik Bileşenler:

Ham Protein %28, Ham Yağ %16, Ham Selüloz %3,5, Ham Kül %8, Omega-6 % 4, Omega-3 % 0.65

Beslenme Tablosu Köpek Yaş ve Ağırlığına Göre Günde

0.5-1 Kg – 45-150 g

5-10 Kg – 160 – 270 g

10-20 Kg – 300 – 400 g

20-30 Kg – 400 – 550 g

+30 Kg – 600 – 750 g

GÜÇLÜ KASLAR, SAĞLIKLI İSKELET YAPISI:

Pro Formula, özel formülü ile köpeklerin iskelet ve kas sistemleri için gerekli olan D vitamini ve kalsiyum içeren formülü sayesinde daha güçlü olmalarına yardımcı olur.

SAĞLIKLI PARLAK TÜYLER:

Kuzu etinin içerisinde bulunan zengin omega-3 ve omega-6 ile sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna destek verir. Tüy dökümünü minimuma indirir.

SAĞLIKLI KALP GÜÇLÜ KONDİSYON:

Sağlıklı ürünlerle üretilen Pro Formula içeriğindeki kuzu proteini köpeklerin ihtiyacı olan amino asitler içerir. Bu amino asitler sayesinde kedilerin yüksek kondisyona ve güçlü bir kalbe sahip olmalarına yardımcı olur.

SAĞLIKLI AĞIZ VE DİŞ YAPISI:

Pro Formula, yavru köpek maması tanecik yapısı ve lif zenginliği özellikleri ile köpeğinizin diş ve ağız yapılarında sorun yaşamaması için özel olarak hazırlanmıştır. Tartar ve plak oluşumdan korumaya yardımcı olur.

SAĞLIKLI SİNDİRİM SİSTEMİ: Pro Formula köpeklerin bağışıklık sistemlerinin güçlenmesini destekler. Pro Formula, Sindirile bilirliği yüksek ürünler ile üretilmiştir. Kolay sindirim sağlaması nedeni ile besinlerden en yüksek derecede fayda sağlamasına yardımcı olur. İçerdiği sağlıklı tahıl ve proteinler sayesinde kuru dışkı atılımı sağlar.

Havale / EFT (%2) :Sorunuz TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Tasarım SNS BİLİŞİM