Pet Love Çikolata Özlü Kedi ve Köpek Tüy Bakım Spreyi 150 ML

  • Ürün Kodu :KayraET0172
  • Marka :Pet Love

Sorunuz TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0532 410 56 75

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

memnuniyet garantisi

Pet Love Çikolata Özlü Kedi ve Köpek Tüy Bakım Spreyi 150 ML

Farmokolojik Özellikleri: Kedi ve Köpeklerde kullanılmaya mahsus, tüylerin rahat taranmasını sağlayan etken doğal maddelerle takviyelidir. Makas gerektirmeyen kıtıkları açar. Deri ve Tüylerinin bakımlı, parlak, canlı durmasını sağlar. Mevsimsel olmayan tüy dökülmelerini azaltır. Kötü kokulara etken olan etkenleri elimine eder. Çikolata özleriyle kedi veya köpeğinizin kalıcı, hoş bir kokuda olmasını sağlar.

Genel Uyarılar:Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocukların ulaşamayacağı ortamlardan uzak tutun. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Sadece evcil hayvanların üzerine sıkın. Kutu basınçlıdır, gaz aerosollerini doğrudan solumayın. Ürünün göze temasından kaçının. Ürünün göz teması halinde bol suyla yıkayın. Ürünü diğer pet temizlik ürünleri ile karıştırmayın. Ürünün yakın çevresinde sigara içmeyin. Direk güneş ışığı ve 50 derecenin üzerindeki sıcak yerlerde bırakmayınız.

Özel Klinik Bilgiler ve Hedef Türler İçin Uyarılar: 6 haftalık küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Ürün göze, kulağa, genital organlara varsa açık yaralara temas etmeden uygulanmaktadır. Etkileşimleri Diğer ilaçlarla fiziksel kimyasal ve farmakolojik geçimsizliği yoktur. Kullanım Yeri Köpeklerde ve kedilerde rahat tüy taranması, bakım ve kötü kokularını arındırıp güzel kokmasını sağlayan yardımcı bir bakım ürünüdür.

Uygulama Şekli ve Dozu:Haricen kullanılır. Hekim tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği taktirde, gözlere, kulaklara, genital organlara, varsa açık yaralara temas etmeyecek şekilde, vücudun her tarafına yaklaşık30 cm (iki karış) mesafeden, boyundan kuyruğa kadar püskürterek uygulayınız. Daha sonra temiz ve kuru bir tarakla köpek veya kedinizi tarayınız.14-21 gün aralıkla tatbik edebilirsiniz.

Havale / EFT (%2) :Sorunuz TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Tasarım SNS BİLİŞİM