Kedi Kumu 10Litre İnce Taneli Benty Sandy Aktif Karbonlu


Sorunuz TL

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0532 410 56 75

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Yerli Üretim
memnuniyet garantisi

Benty Sandy 10Litre İnce Aktif Karbonlu Kedi Kumu

Ürünün formülüne enjekte edilen " doğal aktif karbon " sayesinde, kedi idrar ve dışkısında bulunan amonyağı maksimum seviyede bloke eder.

Ayrıca ortamdaki kötü kokuların azalmasına yardımcı olur, granül boyutu sebebi ile de ürün çok hızlı topaklaşma özelliği gösterir.​

Güçlü Koku Kontrolü ve Yüksek Sıvı Hapsetme İçeriğindeki doğal mineraller sayesinde yüksek sıvı hapsetme kabiliyetine sahiptir.

Sıvıyı hızlı emerek hapseder, böylelikle koku ve bakteri oluşumuna fırsat vermez.

Ekstra Dayanıklı Topaklanma Yüksek sıvı hapseme kabiliyeti ve

sıkı tane boyutu sayesinde ideal topaklar oluşturarak kedinizin kumu kolayca temizlenirken ve geride kalan kumun daha temiz kalarak uzun süreli kullanımını sağlanır.

Düşük Tozlanma ve Dağılma Özel işlemlerden geçilerek en az seviyeye indirgenen tozlanma ile anında topaklanan yüksek kaliteli bentonit kedinizin patilerine yapışmaz ve böylelikle kum kabının dışına dağılmaz.

Havale / EFT (%2) :Sorunuz TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece Aras kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Tasarım SNS BİLİŞİM